Leczenie przebarwień na nogach Warszawa

Przebarwienia na nogach pojawiają się zazwyczaj w okolicach kostek, mają najczęściej podłoże naczyniowe, gdyż związane są bezpośrednio z niewydolnością żylną. Przypominają nieco siniaki powstające w wyniku np. uderzenia, jednak w odróżnieniu od nich — nie znikają samoczynnie w krótkim czasie. Tego typu ślady mogą być również powikłaniem po różnego rodzaju zabiegach dotyczących żył. Wyglądają one niezbyt estetycznie, jednak istnieją skuteczne sposoby, które pozwalają szybko się ich pozbyć.

Sprawdź ofertę!

Likwidacja przebarwień — prezent dla Twoich nóg

Dotychczas na tego typu przebarwienia stosowano różnego rodzaju peelingi, maści czy kwasy złuszczające. Większość z nich dawała jednak średnie rezultaty, a czasem nawet pogarszały sytuację. Obecnie do likwidacji tego problemu stosuje się profesjonalny laser rubinowy, dzięki któremu rozbija się znajdującą się pod skórą hemosyderynę, która jest głównym czynnikiem odpowiedzialnym za powstawanie przebarwień.

Zabieg usuwania żylaków i pajączków

Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii zabieg usuwania żylaków i pajączków jest szybki i skuteczny. W porównaniu z innymi metodami, użycie lasera rubinowego wymaga zaledwie 2-3 zabiegów w odstępie od czterech do sześciu tygodni, aby osiągnąć oczekiwany i długotrwały efekt. Dzięki nowej technologii z łatwością pozbędziesz się więc nieestetycznie wyglądających przebarwień i będziesz cieszyć się gładką skórą.

Estetyczny wygląd na wyciągnięcie ręki

Dziś nie trzeba już stosować wielomiesięcznych kuracji, których efektów praktycznie nie widać — laser rubinowy to przyszłość, która zapewnia nam skuteczne usuwanie przebarwień, a więc estetyczny wygląd natychmiast. To zabieg, który dostępny jest w zasadzie dla każdego, należy jednak pamiętać, aby każdorazowo przed wykonaniem likwidacji przebarwień przeprowadzić pełną diagnostykę USG-Doppler układu żylnego. Pozwala ona określić, czy w żyłach występuje nadciśnienie, które jest jednym z czasowych przeciwwskazań do laserowego usuwania przebarwień.

Laser na przebarwienia!

Warto wybrać laser na przebarwienia na nogach, ponieważ dzięki niemu można w krótkim czasie rozwiązać ten mało estetyczny problem i cieszyć się znów piękną i gładką skórą bez plam. To skuteczna i nowoczesna metoda, po której zastosowaniu nie powstają żadne powikłania, a także istnieje niewiele przeciwwskazań, które mogłyby całkowicie uniemożliwić skorzystanie z takiego zabiegu. Jeżeli więc istnieje potrzeba usunięcia widocznych przebarwień, warto się nad nim zastanowić.

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja:
ul. Witoszyńskiego 5
03-983 Warszawa
Numer telefonu:
+801 000 655
+48 22 613 62 56